Mobiiltelefonide ja tahvelarvutite remont

Meie meeskond on valmis kliendi probleemile piisavalt tähelepanu pöörama. Püüame pakkuda tehnika remondi teenustele mõistlikke hindu ega unusta tehtud tööde garantiid ja kiirust.

Uurige remondi hinda
Ekraani vahetus

Ekraani vahetus on üks levinumaid mobiilseadmega tehtavaid töid.

Aku vahetus

2-3 aasta möödumisel on nutitelefoni aku vahetamine möödapääsmatu, kuna selle aja jooksul kaotab see võime täisvõimsusel funktsioneerida.

Kõlari vahetus või puhastamine

Telefoni kõlar kogub aja jooksul endasse tolmu ja mustust, mille tagajärjel muutub kõlarist kostev heli vaiksemaks ning ei ole enam endise kvaliteediga.

Laadimispesa vahetus

Rikete peamisteks põhjusteks on pesa sage kasutamine, tolm või vedeliku tungimine pessa, pistiku vale pessa ühendamine, konnektorite kõverdumine (võõrkehade tõttu).

Klaasi või kaameramooduli vahetus

Kui mobiiltelefoni kaamera ei tee enam häid pilte, ei fookusta, kaamera klaas on mõranenud, hõõrdunud või välja kukkunud või on piltide kvaliteet hakanu halvenema, tuleb kulunud osad välja vahetada või taastada.

Nupukaabli vahetus või jootmine

Kõige sagedamini lähevad mobiiltelefoni nupud või lülitusnupp rivist välja kõrgelt kukkumise või vedeliku sattumise tõttu nutitelefoni pinnale.

Emaplaadi remont/vahetus

Emaplaat on mobiilseadme üks tähtsamaid osi. Kui aga nutitelefon on sattunud tugevate mehaaniliste mõjutuste meelevalda, on emaplaadi rike suure tõenäosusega vältimatu.

Mikrofoni puhastamine või vahetus

Mobiiltelefoni mikrofoni rikke peamised põhjused on saastumine (tolmureostus, kondensaat ja niiskus), kukkumise tagajärjel tekkinud tehniline rike või operatsioonisüsteemi tarkvara rike.

Telefoni esipaneeli vahetus

Telefoni korpus on allutatud suuremale mehaanilisele pingele kui teised osad. Esi- või tagapaneeli deformeerumine võib telefoni tööle halvasti mõjuda.

Menüü